Pazar , 26 Nisan 2015
Anasayfa » Sevdikleriniz İçin Hediyeler » Doğum Günü Hediyeleri » Uzaktan Kumandalı Helikopter Parrot AR. Drone

Uzaktan Kumandalı Helikopter Parrot AR. Drone

Parrot AR. Drone iphone, ipad ve ipod touch ile kontrol edilebilinen 4 pervaneli gerçek üstü helikopter

Uzaktan Kumandalı Helikopter, Parrot AR. Drone iphone, ipad ve ipod touch ile kontrol edilebilinen 4 pervaneli gerçek üstü helikopter. Mütkiş bir oyuncak. Hem büyükler, hem de küçükler için…

Parrot AR.Drone ile gerçekliğin ötesine geçeceksiniz. Parrot AR. Drone gerçekliği zenginleştirilmiş uçuş deneyimi ile aklınızı başınızdan alacak! Parrot AR.Drone ile sanal ayrıntılarla zenginleştirilen gerçeklikte benzersiz bir uçuş deneyimini sizi bekliyor!. Gerçek ve sanal dünyanın bir araya geldiği bu müthiş dünyada, türünün tek örneği 4 pervaneli helikopterin pilotu olmaya hazır mısınız?

Parrot AR. Drone ile sanal ayrıntılarla zenginleşen gerçeklikte harika bir uçuş deneyimine hazır mısınız? Gerçek ve sanal dünyanın birleştiği bu müthiş oyun deneyiminde türünün tek örneği ipod, iphone ve ipod touch ile kontrol edilebilinen 4 pervaneli helikopterin pilotu olmaya hazır mısınız?
iPod Touch, iPad veya iPhone’un ekranındaki kalkış düğmesine basınca motoru çalışan Parrot AR. Drone, yükseldikten sonra pilottan gelecek komutları bekliyor. Parrot AR. Drone, iPod touch ve iPhone ile kumanda edilerek ivme ölçer sayesinde hareketleri algılıyor, cihazın eğimine ve hareketlerine göre ileri, geri ve yanlara hareket edebiliyor, yükselip alçalabiliyor ve kendi ekseninde dönebiliyor. Bunu yaparken iPhone’unuz ile WiFi üzerinden bağlantı kurmaktadır.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>