En Baba Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü’nde Çocuklar Gibi Şendik!

Bu yazıyı okumaya başladıysanız babalar günü yaklaşmış ve artık babaya bir hediye seçme vakti gelmiş demektir. Pek nasıl bir hediye almalı ki babamıza onu mutlu etsin, işine yarasın, anlamlı olsun? Tüm bu sorular için mutlaka verilecek cevaplar vardır. Ancak hediye seçiminde önceliğiniz alınacak hediye ile hediye alınacak kişi arasındaki uyum olmalı. Yani öncelikle bu durumun netleştirilmesi gerekiyor. Örneğin, kitap okumayı çok seven bir baba için kitap çok iyi bir hediye olabilirken, kitap okumayı sevmeyen babalara bu büyük bir eziyet olurdu.

Bir başka bakış açısı maddi değer takıntısı. Bazı insanlar gerçekten hediyeye maddiyat gözüyle bakarken bazı bireyler ise hediyenin taşıdığı anlamı maddiyattan o kadar uzaklaştırmış ki olması gereken de aslında bu.

Benim aradığım Babalar Günü Hediyeleri sıradan hediyelerden farklı olsun diye düşünüyorsanız kişiye özel, kişiselleştirilebilen pek çok ürün var size tavsiye edebileceğim. Örneğin yemek yapmayı seven babalar için kişiye özel mutfak önlükleri, isim yazılı deri cüzdan modelleri, elektronik eşyalara merakı olan babalar için isim yazılı telefon kılıfları, fotoğraf baskılı telefon arkalıkları, giyinmeyi zevk haline getirmiş babalar için isim yazılı deri kemer modelleri, isim yazılı gömlekler, manşetli gömlek seven babalar için isim ve soyisim baş harflerinin yazılı olduğu kol düğmeleri vs. gibi daha pek çok örnek ürün var sayabileceğim hediye alternatifleri arasında…

Ama ben bu yazıda bunların dışında daha farklı bir hediye konsepti arayanların meraklarını gidereceğim. Size bahsedeceğim ürün tam da bu ihyacı yani eğlence meraklısı baba ve oğulları hatta torunları ilgilendiriyor.

Ürünümüz iki farklı versiyonu bulunan Parrot ar Drone 2.o modeli. Bu ürün yeni bir hobi konseptinin habercisi bir duruşa sahip. Fiyatı biraz yüksek ama kullananlar ellerinden bırakamıyorlar. Akıllı telefonlarla kontrol edilebilen bu harikaürün için buradandaha fazla bilgi alabilirsiniz.